مدرسه ویژه اتباع خارجی در مشهد افتتاح شد

[ad_1]

به گزارش مقیم به نقل از مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان خراسان رضوی، با حضور 13 تن از سفرا و نمایندگان کمیساریای عالی پناهندگان مقیم تهران آموزشگاه ویژه اتباع خارجی در مشهد به بهره برداری رسید.

این گزارش حاکی است: دبستان دخترانه آیت ا… هاشمی رفسنجانی  یک هزار و 800 مترمربع  زیر بنا، ذاری 12 کلاس مجهز به فنآورذی های نوین آموزشی است.

این مدرسه در مدت 5 ماه توسط کمیساریای عالی پناهندگان(UNHCR)) وابسته به سازمان ملل متحد و اداره کل نوسازی تجهیز و توسعه مدارس خراسان رضوی متناسب بودن با استاندارهای روز دنیا  در حاشیه شهر مشهد (واقع در محله پنجتن) ساخته شده است.

گفتنی است؛ به همت اداره کل امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور سفیران و دیپلمات های خارجی مقیم تهران به منظور بازدید از وضعیت پناهندگان خارجی در خراسان رضوی و خدمات جمهوری اسلامی ایران به این جمعیت، به مشهد سفر کرده بودند، بازدید از تایباد و مرز دوغارون، بازدید از مجموعه مهمانشهر تربت جام ،بازدیدی از یک مدرسه و مرکز بهداشتی درمانی در منطقه گلشهر مشهد و مرکز معلولان و دوره های فنی و حرفه ای ویژه پناهندگان از برنامه های بازدیدی این گروه بود.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *